X
Sinpaş

İYİ BİR PAZAR

Live in Sinpaş, iyi yaşam meraklılarını, sürdürülebilir yaşam alışkanlıklarıyla tanışmak isteyen herkesi ‘İyi Bir Pazar’ çatısı altında topluyor.

Şehirlilere daha sürdürülebilir bir yaşam konusunda rehber niteliğinde bir mecra olmak amacıyla yola çıkmış Live In Sinpaş’ın ilk etkinliği İyi Bir Pazar, her yaştan katılımcıya kendini iyi hissettirecek alternatiflerle dolu. 28 Nisan Pazar günü, Aydos Ormanı’nda ve ormanın bitişiğindeki Sinpaş Country’de gerçekleşecek etkinlik, zengin programıyla tüm Pazar gününüzü sağlıklı ve keyifli geçirmenizi sağlayacak.

#İYİYAŞAM

Gün ilk olarak, Aydos Ormanı’nda gerçekleşecek, Teamkronos işbirliği ile hazırlanan koşu ve bisiklet yarışlarıyla başlayacak. Yarışın ilk bölümünde kurgulanan parkurda sporcular kazanmak için ter dökerken, ikinci bölümünde Aydos Ormanı’nın tadını çıkarmak isteyen spor meraklıları aynı parkurda amatör yarışta hem sınırlarını keşfedecek, hem de doğanın tadını çıkaracak.

Aydos Ormanı’nda yarışlar başlamış ve sürerken, etkinliğin kalbi Sinpaş Country'nin etkinlik programı ise gün boyunca sürdürülebilir günlük yaşam alışkanlıklarını deneyimleyebilmeniz için etkinliklerle dolu olacak.

Aydos Ormanı’da gerçekleşecek profesyonel ve amatör katılıma açık koşu-bisiklet yarışı ve doğa yürüyüşüne kayıt olmak için tıklayınız.
Daha iyi bir yaşam için değişim önce sizde başlar. Bunun için İyi Bir Pazar boyunca ‘İyi Kal’ teması altında düzenlenen, kendinize ve çevreye karşı farkındalığınızı arttıracak etkinlikler gerçekleşecek. Bahçeyle iç içe kapalı spor alanında pilates, açık alanda zumba, göl kenarında sessizlik ve huzur içine yoga ve meditasyon seansları sizin için planladığımız İyi Kal etkinliklerinden bazıları. Evde Kompost Gübre Yapımı, Evde Uygulayabileceğiniz Kahve Demleme Teknikleri gibi atölyelerde ise, sizi keyifli ve sürdürülebilir bir ev hayatı konusunda bilinçlendirecek etkinliklere katılma fırsatı bulacaksınız.
Siz kendinize vakit ayırırken çocuklarınız da, onlar için hazırlanan ‘İyi Çocuk’ etkinliklerinde, uzman gözetmenler eşliğinde gerçekleşecek atölyelerde hem öğrenecek hem de yaşıtlarıyla iyi vakit geçirme imkanı bulacak. Çocuklar, kendileri için kurgulanmış etkinliklerde, doğayla iç içe, unutulmaz bir gün geçirecekler.
İyi Bir Pazar’ın ‘İyi Beslen’ pazar alanında, sizi sürdürülebilir yaşam alışkanlığı pratikleri ile tanıştıracak birçok marka ile buluşacaksınız. Günlük ve kişisel ihtiyaçlarınızı doğaya zarar vermeyecek şekilde üretim yapan, sizin için sağlıklı kişisel bakım ve temizlik seçenekleri sunan doğal organik yiyecek, kozmetik, temizlik markaları ile çevre dostu bir alışveriş deneyimi yaşama fırsatınız olacak.

ETKİNLİKLER

28 NİSAN İYİ BİR PAZAR'DA NELER OLDU?

KATILIMCILAR

SOSYAL SORUMLULUK PARTNERİMİZ:
TEMA VAKFI

Etkinlikteki sosyal sorumluluk partnerimiz, varoluş amacını ‘yaşama yani toprağa sahip çıkmak’ olarak tanımlayan ve 1992 yılından bu yana sürdürülebilir yaşam ilkesiyle başta topraklarımız olmak üzere doğal varlıkların korunması için çalışan TEMA Vakfı.

İyi Bir Pazar’ın #iyikoş ve #iyisür taraflarından elde edilecek gelirlerin tamamı, TEMA vakfına bağışlanacak. Sosyal sorumluluk partneri olarak desteklemekten mutluluk duyduğumuz “Türkiye Çöl Olmasın” sloganıyla ülkenin her yerinde ağaçlandırma çalışmaları yapmış TEMA Vakfı’nı, sosyal sorumluluk partneri olarak desteklemekten mutluluk duyuyoruz.

Siz de TEMA Vakfı’na şimdiden destekte bulunmak için, aşağıdaki link üzerinden fidan bağışında bulunabilirsiniz.

İYİ BİR PAZAR ETKİNLİK ALANI KAYIT

ULTIMATE SİNPAŞ COUNTRY

KAYIT

Aydos Ormanı'da gerçekleşecek profesyonel ve amatör katılıma açık koşu-bisiklet yarışı ve doğa yürüyüşüne kayıt olmak için tıklayınız:

KAYIT OL

İLETİŞİM

SİNPAŞ COUNTRY Satış Ofisi

Veysel Karani Mah.
Gülhane Cd. No:7,
34885 Sancaktepe